Pielgrzymka do Wilna 2019.

 

W dniach 28 czerwca - 02 lipca 2019r. nasza wspólnota organizuje kolejny raz pielgrzymkę do Wilna i Ostrej Bramy.

W tym roku program pielgrzymki jest podobny to tego z lat ubiegłych. Wyjazd jest planowany wieczorem o godz 20 w piątek 28 czerwca.

O godz. 19:00 zostanie podstawiony autokar, w którym będzie można zostawić bagaże. Następnie o godz. 19:15 zostanie odprawiona Msza Św. o błogosławieństwo dla pielgrzymów i w ich intencjach. Po Eucharystii ok godz. 20:00 wyjazd do Wilna.

W sobotę od rana zwiedzanie Wilna. Eucharystia w Ostrej Bramie o godz. 11:00. Dobrze jest ze sobą zabrać prowiant na śniadanie i jakąś przekąskę w porze obiadowej. Obiadokolacja będzie dopiero wieczorem. W niedzielę po śniadaniu wyjeżdżamy na zwiedzanie Wilna i Troków. Eucharystia w Niedzielę w Sanktuarium Miłosierdzia o godz. 9:00.  W poniedziałek 01 lipca po śniadaniu wyjazd z Wilna do Sanktuarium Miłosierdzia w Białymstoku, gdzie znajdują się relikwie bł, ks. Michała Sopoćko.  Odwiedzimy też miejsce, gdzie spędził z ks Michał Sopoćko ostatnie lata swojego życia. Dojedziemy do Niepokalanowa na nocleg. We wtorek 02 lipca 2019, zwiedzanie Niepokalanowa i pobyt u Sióstr w Rybnie. Powrót w późnych godzinach nocnych.

Poza tym, tak jak w latach ubiegłych:

Białystok - Sanktuarium Miłosierdzia z relikwiami Bł. Michała Sopoćki,

Wilno - Ostra Brama, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Cmentarz na Rossie, Troki i wiele innych miejsc z przewodnikiem,

Niepokalanów i Rybno.

Koszt pielgrzymki 450 zł i 85 EUR.

Zapisy: Andrzej - tel. 728 343 309.

Szczegóły w miarę postępów prac organizacyjnych zostaną podane wkrótce.