Agnieszka
Proszę o uzdrowienie duszy i ciała Michała I Rafała. Aby wstąpił w nich Duch Święty. Jezu Chryste dotknij ich swoją miłością i opieką Amen.

niedziela, 04 luty 2024
Łukasz
1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje, 2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi, 3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca oraz o Boże Błogosławieństwo w na lata… 4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej, 5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje. 6) Za Justynę, jej męża i dzieci. 7) Za księdza Piotra, Sławka, Dominika, Adama, Wojtek – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie. 8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów. 9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia. 10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa. 11) O dar czystości serca, umysłu i ciała. 12) O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem dla Bogu i Maryi wiadomych osób. 13) W intencjach i pragnieniach serca Przenajświętszej Trójcy oraz Matki Bożej. 14) Za instytucje państwowe, w tym Sąd Okręgowy i Rejonowy, aby uczciwie podeszły do rozpraw i materiałów dowodowych. Amen

sobota, 03 luty 2024
Jan
Abba, Ojcze Przedwieczny w imię Pana Jezusa Chrystusa i za przyczyną Matki Najświętszej proszę w Duchu Świętym o uzdrowienie ciała i duszy, miłosierdzie nad grzechami, ochronę Wszystkich Chórów Anielskich przed złem, bezpieczną każdą podróż i obfite błogosławieństwo dla rodziny Nataszy. Amen.

środa, 17 styczeń 2024
Jadwiga
Podnieś Rękę Boże Dziecię Pobłogosław nas ,dotknij swoją Miłością. Tobie oddaję moją rodzinę, nasze choroby i wszystko co trudne. Uproś łaskę pokoju w naszych sercach i w całym Świecie. Jezu ufam Tobie ,Ty się Tym zajmij.

środa, 03 styczeń 2024
 
Powered by Phoca Guestbook

Wyślij wiadomość